Aktuality


10.01.2017 - Cenové zvýhodnění pro nově připojené objekty na PCO

Pro nové zákazníky jsme připravili cenové zvýhodnění připojených objektů na PCO. Zákazníci, kteří podepíší smlouvu na jeden rok, mají 2 měsíce střežení zdarma (není hrazen měsíční paušál). Zákazníci, kteří podepíší smlouvu min. na 2 roky, mají 5 měsíců střežení zdarma.


13.05.2015 - VIDEO SECURITY úspěšně spuštěno

Avizovaná služba VIDEO SECURITY, kde můžete využít nainstalovaných IP kamer na objektu k efektivnímu střežení, již úspěšně funguje.
Více o VIDEO SECURITY se dozvíte po kliknutí na tento odkaz, nebo nás kontaktujte a my vám rádi odpovíme na vaše dotazy.


08.12.2014 - Automatická navigace na objekt zákazníka

Z důvodu zkvalitňování poskytovaných služeb se naše společnost rozhodla využívat automatickou navigaci zásahového vozidla na střežený objekt přes systém 1Box Guard od dodavatele PCO - společnosti NAM system a.s.
Po příchozím poplachu tak bude probíhat vše automaticky, operátor přijme poplach, pošle do zvoleného vozidla údaje o střeženém objektu a GPS souřadnice, které ho navedou nejkratší možnou cestou přímo na cíl. Veškeré kroky jsou navíc ukládány do databáze, což zvyšuje celkovou kontrolu nad vykonávanou činností.


25.09.2014 - Spadla klec

Bravurní výsledek se podařil naší strážní službě, které se povedlo zadržet pachatele rozsáhlých krádeží automobilových součástek. Polský státní občan byl na místě zadržen i s odcizeným "zbožím" a předán Policii ČR, které se pod tíhou důkazů přiznal.
Nyní ho čeká zkrácené přípravné řízení a hrozí mu od 1/2 do 3 let vězení.


30.06.2014 - Magnet pro zloděje

Některé objekty přitahují zloděje jako magnet. Jinak tomu nebylo ani v případě jednoho bývalého lékařského zařízení, do kterého se o víkendu vydal sběratel kovů.
Protože byl ale naší výjezdovou skupinou zadržen a předán PČR, rozšíří si tak maximálně sbírku v trestním rejstříku.


23.06.2014 - Letní nabídka připojení na PCO

Připravili jsem pro vás zajímavou nabídku - připojte se na naše PCO od 21.6. do 31.8.2014 a dostanete od nás bonus v podobě dvou měsíců střežení zdarma.
Chcete-li se o tom dozvětet více, jsme vám samozřejmě k dispozici na uvedených telefonech, nebo e-mailech.


09.05.2014 - Zamezení požáru ve strojovně výtahu

Na konci minulého týdne jsme u zákazníka zabránili vzniku požáru ve strojovně výtahu. Valící se hustý kouř znamenal jediné - statisícové škody na majetku, kdyby z toho vznikl požár a rozšířil se do budovy.
Zásahová skupina, ve spolupráci s PCO, ale svou rychlou reakcí zajistili Hasičský sbor, který zabránil škodám na zdraví a majetku.


27.05.2014 - Certifikace ISO 9001

V měsíci květnu jsme úspěšně absolvovali recertifikací na ISO 9001:2008

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa