Blackbox - nástražný systém


zpět

BlackBox

Službu BlackBox - mobilní ENS jsme se rozhodli nabídnout z důvodu zvýšeného zájmu o časově omezené a technicky nenáročné střežení prostor, v případě např. opakovaných krádeží, vstupu do zakázaných prostor, apod., kdy veškeré zařízení je nainstalováno a spuštěno během několika minut.

Mobilní ENS vychází ze slova mobilita, tzn., že zařízení pro detekci pohybu nebo obrazu je možné postupně přesouvat a přizpůsobit se např. měnícím se podmínkám v provozu.

Události z ENS jsou směrovány na PCO (obrázky ze střeženého prostoru, poplachové signály, video) a dispečer postupuje podle požadavků zákazníka. Buď reaguje standardně a vysílá na objekt zásahovou jednotku k prověření poplachu a zadržení případného pachatele, nebo o poplachu pouze informuje kontaktní osobu, která si zařídí vše potřebné bez asistence našich pracovníků. Dále je možné v případě kamerové nástrahy pořízené obrazové materiály zaslat majiteli na e-mail nebo vypálit na CD.

Kontaktujte nás pro konkrétní cenovou nabídku, která bude přizpůsobena Vašim požadavkům. Rádi s Vámi konkrétní problém zkonzultujeme a navrhneme konkrétní řešení a postup vedoucí k vaší spokojenosti.

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa