Dohlídková služba


zpět

Tato ochranná služba je určena především pro objekty napojené na pult centralizované ochrany (PCO) společnosti a je prováděna hlavně v nočních hodinách a v nepracovních dnech. Má za úkol prostřednictvím mobilní hlídky zabezpečit kontrolu vnějších prostor těchto objektů a zároveň odrazovat od eventuální trestné činnosti.

Mezi objekty střežené dohlídkovou službou ovšem mohou být zařazeny i objekty vyžadující pravidelné kontroly technologických režimů, pracoviště s nepřetržitým pracovním režimem a jednočlennou obsluhou, venkovní sklady materiálu, vrátnice střežené jediným pracovníkem apod.

Mobilní hlídka může podle potřeb zákazníka vykonávat i nejrůznější obslužné činnosti, jako například zamykání a odemykání budov, kontrolu požární bezpečnosti pracovišť po odchodu zaměstnanců, odečty hodnot technologických a energetických systémů apod.

Frekvence prováděných kontrol je určena zákazníkem a může být kontrolována elektronicky pomocí kontrolních čipů, rozmístěných na vybraných místech objektu.

Tento způsob ochrany objektu je podstatně méně finančně náročný, než stálá fyzická ostraha, a je vhodný pro ty objekty, kde není nutná stálá přítomnost pracovníka ostrahy, ale ponechání objektu zcela bez dozoru by pro majitele představovalo nepřijatelné riziko.

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa