Hlídání staveb


zpět

stavba

Z důvodu častých krádeží na stavbách jsme připraveni našim zákazníkům zajistit střežení strojů, případně celých staveb v rozsahu požadovaném zákazníkem. Jsme schopni zajistit buď non-stop střežení, např. s evidencí vozidel, nebo pouze střežení v mimopracovních hodinách s dohledem nad případným neoprávněným pohybem na stavbě.

Na stavbě je po dohodě možné zřídit Systém obchůzkové kontroly, který umožňuje kontrolovat a evidovat činnost fyzické ostrahy.

V případě Vašeho zájmu o střežení stavby nás prosím kontaktujte, na základě konkrétní situace pro Vás vypracujeme cenovou nabídku spolu s případným bezpečnostním doporučením.

Některé ze staveb, které jsme v minulosti střežili: stavba OD Interspar v Jablonci n.N., sportovní hřiště u Gymnázia dr.Randy, dětské hřiště u ZŠ Žižkův Vrch, stavba viaduktu na Smržovce pro firmu SKANSKA, střežení strojů a tras optických kabelů pro firmu MATEX HK s.r.o. , rekonstrukce 2.ZŠ v Jablonci n.N. pro firmu INTERMA a.s., a další...

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa