aplikace mojePCO


zpět

Mobilní aplikace mojePCO vám umožní okamžitou kontrolu stavu zabezpečení vašeho objektu. Při jejím využívání máte k dispozici výpis událostí z objektu, informace o narušení objektu, popř. i o poruchách systému.

mojePCO

mojePCO je dostupná na mobilních zařízeních, tabletech i na PC. Tato aplikace je pro všechny typy ústředen a zobrazované zprávy je možné filtrovat. Aplikace dále dovoluje zobrazit historii zabezpečovacího zařízení za definované období. Pomocí výpisu můžete kontrolovat jednotlivé údálosti a jejich čas vzniku.

Pokročilou funkcí je možnost pomocí vzdáleného ovládání zapnout/vypnout Alarm, popř. jiné zařízení v objektu (topení, osvětlení, otevření brány, atd.). Tuto funkci ale nemusí některé zabezpečovací ústředny podporovat, proto se předem informujte u vašeho správce EZS.


Máte-li dotaz ohledně aplikace mojePCO, kontaktujte, prosím, p. Morávka, tel.: 777 345 467, nebo na e-mail: moravek(at)kbs-security.cz

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa