O nás


Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.

Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním. Na trhu působíme s týmem pracovníků, kteří v oblasti komerční bezpečnosti pracují již 20 let, a proto pevně věříme, že vám tyto služby můžeme zajistit na profesionální úrovni.

I v budoucnosti si u naší bezpečnostní agentury KBS Security s.r.o. hodláme zachovat neustálý růst kvality poskytovaných služeb našim zákazníkům. V oblasti fyzického střežení to bude zejména zvyšování takzvané technické podpory ostrahy, tedy přechod na vybavování objektů elektrickými zabezpečovacími systémy, kamerovými systémy, elektronickými přístupovými systémy a jejich následné zpracování, včetně zásahových služeb. Nově jsme tuto oblast zabezpečení objektů vyčlenili pod samostatnou divizi zvanou PCO24.

KBS Security s.r.o. je držitelem cerifikátu ISO 9001:2008, který je ke stažení zde.

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa