Pult Centralizované Ochrany


Moderní a stále inovované monitorovací pracoviště PCO je vybaveno samostatnými a zálohovanými jednotkami pro příjem zpráv z elektronické zabezpečovací signalizace (ústředen EZS) všech u nás dostupných typů, jako např. Jablotron, Digiplex, DSC, Paradox, Siemens, atd., elektronické požární signalizace (EPS) i z kamerových monitorovacích systémů zákazníka (CCTV), nebo přímo z IP kamer připojenách na PCO v rámci služby VIDEO SECURITY.

video Přenos zpráv na PCO společnosti je možné realizovat pomocí:

   -  linek jednotné telefonní sítě (pevná linka)
   -  námi vyhrazené rádiové frekvence pro síť NAM Global 2
   -  zabezpečeného GPRS/SMS přenosu z ústředen Jablotron
   -  GPRS/LAN/SMS komunikátorů NAM REGGAE (Reggae Mini)
   -  datové sítě kteréhokoliv ze současných GSM operátorů
   -  pásma 2,4 GHz (přenos videosignálu)
   -  bezdrátového a telefonního přenosu

Při obdržení poplachové informace na PCO společnosti vyšle dispečer ihned na objekt nejbližší zásahovou skupinu, vycvičenou k řešení mimořádných situací. Ta při zásahu postupuje dle instrukcí dispečera, které jsou v souladu s požadavky zákazníka, není tedy nutné, abyste sami riskovali své zdraví při kontrole poplachu uprostřed noci, ale svěřili to nám.

Dále pro vás mohou být vyhodnocovány i další informace ze střeženého objektu, např. neoprávněné užití vstupního kódu, výpadek elektrického proudu v objektu, nežádoucí výkyv teploty v určených prostorech objektu, únik vody či plynu, apod.

Kontaktujte nás pro konkrétní cenovou nabídku střežení objektu na PCO, kterou vám pošleme obratem. Na vyžádání vám rovněž zajistíme i certifikovanou firmu, která vám provede instalaci systému EZS, včetně připojení a naši bezpečnostní agenturu.

Máte-li dotaz ohledně připojení na PCO, kontaktujte, prosím, Simonu Jiráskovou, tel.: 776 400 228, nebo na e-mail: simona.jiraskova(at)kbs-security.cz

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa