VIDEO SECURITY


zpět

VIDEO SECURITY, nebo-li vzdálená kamerová ochrana, představuje jakousi nadstavbu, oproti běžnému příjmu zpráv ze zabezpečovacího systému a je určena především pro majitele IP kamer, kteří je chtějí využít ke zvýšenému přehledu nad střeženým objektem. Mezi hlavní výhody používání této služby je, že nemusíte platit žádný drahý kamerový software, protože ten je již integrován u nás na PCO. A jde o jeden z nejspolehlivějších systémů u nás - systém Ateas.

video security

Jak to celé funguje?

Při poplachu na hlídaném objektu, např. z pohybového čidla, se spustí nahrávání záznamů z IP kamer napadeného objektu. Nahrávky jsou přiřazeny přímo k hlídanému objektu na PCO (stejně jako všechny ostatní zprávy z EZS), takže dispečer přesně ví, k jakému objektu videozáznam patří.
Aby měl dispečer dodtatek informací o důvodu vzniku poplachu, má k dispozici záznam, který obsahuje i čas těsně před poplachem, dokáže tedy vyhodnotit možnou příčinu vzniku poplachu a podle toho provést další úkony, např. informovat zásahovou skupinu o pohybu osob ve střežených prostorách, o poplachu způsobený ptactvem, atd. Nahrávání z kamer probíhá pouze v případě poplachu, při běžném provozu (např. pokud jste v objektu) nemá PCO do záznamu přístup, čímž je ochráněno vaše soukromí.

Díky tomuto systému lze dosáhnout výrazných úspor za fakturované výjezdy zásahových skupin, protože v okamžiku vzniku poplachu má PCO ihned informaci, čím byl způsoben, nemusí tedy již vysílat zásahovou skupinu k prověření! Hlavní výhodou je pak cena služby, která se díky implementaci řídícího kamerového softwaru do PCO výrazně snížila a je nyní opravdu dostupná i pro vás.

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa