SOS Senior


video

SOS Senior řeší tyto situace:

- příjezd našich pracovníků na aktivovaný tísňový signál
- poskytnutí nebo zprostředkování neodkladné pomoci při krizové situaci (lékař, hasiči, policie, atd.)
- pomoc při uplatňování práv a při obstarávání osobních záležitostí (ochrana proti „šmejdům“, apod.)
- zajištění úložny klíčů, abychom se ke klintovi vždy dostali

Vzhledem k tomu, že ne vždy je možné seniorům poskytnout trvalou péči a mít pod kontrolou jejich aktuální zdravotní stav, popř. mít možnost v okamžiku potřeby být na blízku a zajistit jim pomoc, rozhodli jsme se vyjít našim zákazníkům vstříc a tím jim usnadnit dohled nad jejich blízkými. Ptáte se jak?

Se službou SOS Senior!

V případě, že senior např. upadne a nemůže vstát, nebo se ocitne ve zdravotní nouzi, velmi často se stává, že svépomocí si pomoc nepřivolá. Se službou SOS Senior jen zmáčkne instinktivně nouzové tlačítko, které vyvolá v instalovaném komunikačním zařízení poplach, který je přenesen na PCO, tzn. centrální dispečink se stálou službou.

Ihned po příjmu tísňového volání (v řádech vteřin) operátor PCO informaci vyhodnotí a okamžitě ke klientovi vysílá výjezdovou skupinu, která jede prověřit důvod nouzového poplachu. Pokud výjezdová skupina zjistí u klienta zdravotní komplikace, může ihned přivolat lékařskou pomoc nebo někoho blízkého.

Zařízení pro službu SOS Senior je vysoce spolehlivé a téměř bezúdržbové, jeho obsluhu zvládne i nezkušený uživatel. Je od českého výrobce a splňuje ty nejnáročnější požadavky.

Máte-li dotaz ohledně služby SOS Senior, kontaktujte, prosím, Simonu Jiráskovou, tel.: 776 400 228, nebo na e-mail: simona.jiraskova(at)kbs-security.cz

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa