SOS Senior


video

SOS Senior řeší tyto situace:

- příjezd našich pracovníků na aktivovaný tísňový signál
- poskytnutí nebo zprostředkování neodkladné pomoci při krizové situaci (lékař, hasiči, policie, atd.)
- pomoc při uplatňování práv a při obstarávání osobních záležitostí (ochrana proti „šmejdům“, apod.)
- zajištění úložny klíčů, abychom se ke klintovi vždy dostali

Vzhledem k tomu, že ne vždy je možné seniorům poskytnout trvalou péči a mít pod kontrolou jejich aktuální zdravotní stav, popř. mít možnost v okamžiku potřeby být na blízku a zajistit jim pomoc, rozhodli jsme se vyjít našim zákazníkům vstříc a tím jim usnadnit dohled nad jejich blízkými. Ptáte se jak?

Se službou SOS Senior!

V případě, že senior např. upadne a nemůže vstát, nebo se ocitne ve zdravotní nouzi, velmi často se stává, že svépomocí si pomoc nepřivolá. Se službou SOS Senior jen zmáčkne instinktivně nouzové tlačítko, které vyvolá v instalovaném komunikačním zařízení poplach, který je přenesen na PCO, tzn. centrální dispečink se stálou službou.

Ihned po příjmu tísňového volání (v řádech vteřin) operátor PCO informaci vyhodnotí a okamžitě ke klientovi buď vysílá výjezdovou skupinu, která jede prověřit důvod nouzového poplachu, nebo ihned kontaktuje osoby blízké, které mohou zajistit případnou pomoc.

Zařízení pro službu SOS Senior je vysoce spolehlivé a téměř bezúdržbové, jeho obsluhu zvládne i nezkušený uživatel. Je od českého výrobce a splňuje ty nejnáročnější požadavky. Jaké je k uvedené službě potřeba vybavení je možné zjistit ZDE

Máte-li dotaz ohledně služby SOS Senior, kontaktujte, prosím, Simonu Jiráskovou, tel.: 776 400 228, nebo na e-mail: simona.jiraskova(at)kbs-security.cz

Krátce o KBS Security s.r.o.

Společnost KBS Security s.r.o. vám nabízí komplexní zajištění služeb, a to ostrahu objektu, recepční služby, napojení objektu na náš vlastní Pult centrální ochrany, úklidové služby i s dodávkou hygienických materiálů.Všechny naše služby můžete odebírat s náhradním plněním.

zjistit více

Kontakt

KBS Security s.r.o.
Podhorská 1236/48
466 01 Jablonec nad Nisou

Mapa