Blackbox – nástražný systém

Službu BlackBox - mobilní ENS jsme se rozhodli nabídnout z důvodu zvýšeného zájmu o časově omezené a technicky nenáročné střežení prostor, v případě např. opakovaných krádeží, vstupu do zakázaných prostor, apod., kdy veškeré zařízení je nainstalováno a spuštěno během několika minut.

Mobilní ENS vychází ze slova mobilita, tzn., že zařízení pro detekci pohybu nebo obrazu je možné postupně přesouvat a přizpůsobit se např. měnícím se podmínkám v provozu.

Události z ENS jsou směrovány na PCO (obrázky ze střeženého prostoru, poplachové signály, video) a dispečer postupuje podle požadavků zákazníka. Buď reaguje standardně a vysílá na objekt zásahovou jednotku k prověření poplachu a zadržení případného pachatele, nebo o poplachu pouze informuje kontaktní osobu, která si zařídí vše potřebné bez asistence našich pracovníků. Dále je možné v případě kamerové nástrahy pořízené obrazové materiály zaslat majiteli na e-mail nebo vypálit na CD. 

Kontaktujte nás pro konkrétní cenovou nabídku, která bude přizpůsobena Vašim požadavkům. Rádi s Vámi konkrétní problém zkonzultujeme a navrhneme konkrétní řešení a postup vedoucí k vaší spokojenosti.

Kontaktujte nás

Rádi byste obdrželi nezávaznou cenovou kalkulaci, nabídli nám spolupráci, objednali si naše služby, nebo nás jen pozdravili?
Do toho!

Kontaktní údaje

Zobrazit kontaktní osoby

Fakturační údaje

KBS Security s.r.o.
Krajířova 452,
511 01 Turnov
IČO:      28745141
DIČ: CZ28745141
Bankovní účet.: 244881035/0300
 
 
    Provozovna:
    Podhorská 1236/48
    466 01 Jablonec nad Nisou
Zavřít okno

Zavřít okno