Blackbox – nástražný systém

Službu BlackBox - mobilní ENS jsme se rozhodli nabídnout z důvodu zvýšeného zájmu o časově omezené a technicky nenáročné střežení prostor, v případě např. opakovaných krádeží, vstupu do zakázaných prostor, apod., kdy veškeré zařízení je nainstalováno a spuštěno během několika minut.

Mobilní ENS vychází ze slova mobilita, tzn., že zařízení pro detekci pohybu nebo obrazu je možné postupně přesouvat a přizpůsobit se např. měnícím se podmínkám v provozu.

Události z ENS jsou směrovány na PCO (obrázky ze střeženého prostoru, poplachové signály, video) a dispečer postupuje podle požadavků zákazníka. Buď reaguje standardně a vysílá na objekt zásahovou jednotku k prověření poplachu a zadržení případného pachatele, nebo o poplachu pouze informuje kontaktní osobu, která si zařídí vše potřebné bez asistence našich pracovníků. Dále je možné v případě kamerové nástrahy pořízené obrazové materiály zaslat majiteli na e-mail nebo vypálit na CD. 

Kontaktujte nás pro konkrétní cenovou nabídku, která bude přizpůsobena Vašim požadavkům. Rádi s Vámi konkrétní problém zkonzultujeme a navrhneme konkrétní řešení a postup vedoucí k vaší spokojenosti.

Kontaktujte nás

Rádi byste obdrželi nezávaznou cenovou kalkulaci, nabídli nám spolupráci, objednali si naše služby, nebo nás jen pozdravili?
Do toho!

Kontaktní údaje

Telefon: 777 345 465

Zobrazit kontaktní osoby

Fakturační údaje

KBS Security s.r.o.
Krajířova 452,
511 01 Turnov
IČO: 287 45 141
DIČ: CZ2874514
Bankovní účet.: 244881035/0300
 
 
    Provozovna:
    Podhorská 1236/48
    466 01 Jablonec nad Nisou
Zavřít okno